Whiteline Tarmac Rallysprint Round 3 Seeded Entry List

Seeded entry list for Round 3 of the Whiteline Twilight Rallysprint Series.
No Driver and FIRST Co-Driver Class
1 Matt Cole/Matt Sydenham – Mazda Rx7 1982 (Series Remainder) 2WD over 2000cc
2 Stephen Marlin/Alexander Marlin – Mitsubishi Evo 9Rs 2005 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
3 Phil Heafey/Greg Stock – Mitsubishi Lancer Evo Vi 2001 (Round 3) 4WD over 3500cc
4 Jamal Assaad/Saad Khan – Mitsubishi Evo5 1998 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
5 David Finnimore/Noah Finnimore – Mitsubishi Evo9 Rs 2006 (Round 3) 4WD 0-3500cc
6 Stephen Muller/Nigel Walters – Volkswagon Golf R 2012 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
7 Jason Naidoo/Tba A – Mitsubishi Badass Evo 8 2004 (Round 3) 4WD 0-3500cc
8 Ben Dudley/Glenn Dudley – Porsche Gt3 2015 (Series Entry) 2WD over 2000cc
9 Matthew Gibens/Rodney Vanderpoel – Porsche 996 Gt3 2004 (Round 3) 2WD over 2000cc
10 Richard Davis/Tba Tba – Porsche 911 2014 (Round 3) 2WD over 2000cc
11 Harry Bates/Coral Taylor – Toyota Corolla S2000 2008 (Round 3) 4WD 0-3500cc
12 Lewis Bates/Cassandra Blanco – Toyota 86 2014 (Round 3) 2WD 0-2000cc
13 David Isaacs/Karyn Armstrong – Mitsubishi Evo 5 1998 (Round 3) 4WD 0-3500cc
14 Rod Salmon/Tba Tba – Mercedes Gt Amg  (Series Entry) 2WD over 2000cc
15 Neville Shears/Michelle Shears – Nissan Gtr 2011 (Series Remainder) 4WD over 3500cc
16 Joshua Hilton/Rod Vanderpoel – Nissan Gtr 35 2009 (Round 3) 4WD over 3500cc
17 Barrie Smith/Gavin Mosher – Nissan GTR R35 (Round 3) 4WD over 3500cc
18 Michael Harding/Tba Tba – Subaru Impreza Wrx Sti Spec C 2006 (Round 3) 4WD 0-3500cc
19 Lance Arundel/Luke Job – Bitsashitti Evo 5 1998 (Round 3) 4WD 0-3500cc
20 Troy Nicholson/Brittany Nicholson – Hsv Coupe4 2005 (Series Remainder) 4WD over 3500cc
21 Michael Swinford/Brett Reid – Mitsubshi Evolution 2004 (Round 3) 4WD 0-3500cc
22 Oliver Sellars/Angus Fraser – Mitsubishi Lancer Evo 9 2005 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
23 Jamie Mischkonigg/Russell Merriman – Mitsubishi Evo 8 Mr 2004 (Round 3) 4WD 0-3500cc
24 Bryan Van Eck/Zane Van Eck – Mitsubishi Evo Vi 1999 (Round 3) 2WD or 4WD gravel tyres
25 Kevin Hinchliffe/Sharna Hinchliffe – Ford Sierra Cosworth 2Wd 1989 (Series Entry) 2WD over 2000cc
26 James Davidson/Brett Peplinski – Subaru Impreza Wrx 2003 (Round 3) 4WD 0-3500cc
27 Russell Thomas/Matt Sydenham – Audi R8 2007 (Round 3) 4WD over 3500cc
28 John Sullivan/Michelle Murphy – Aston Martin Vantage 2007 (Round 3) 2WD over 2000cc
29 David Chenery/Russell Neale – Gripactivated Vw Golf Gti 2015 (Round 3) 2WD over 2000cc
30 Mark Hammond/Anthony Hammond – Jaguar Xjs 1980 (Round 3) 2WD over 2000cc
31 Jake Hancock/Gem Aydoner – Subaru Impreza 1997 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
32 Jake Lambie/Lance Arundel – Mitsubishi Evo 5 1998 (Round 3) 4WD 0-3500cc
33 John Hills/Jack Hills – Mitsubishi Evo9 2006 (Round 3) 4WD 0-3500cc
34 Jaxson Murphy/Lisette Middleton – Subaru Wrx Sti 2006 (Round 3) 4WD 0-3500cc
35 Jacques Van Deventer/Tba Tba – Mitsubishi Evolution 9 2006 (Round 3) 4WD 0-3500cc
36 Gavin Mosher/Barrie Smith – Subaru Impreza 2003 (Round 3) 4WD 0-3500cc
37 Timothy Wilkins/Tba Tba – Nissan Silvia S15 2000 (Series Entry) 2WD or 4WD gravel tyres
38 Milan Mikac/Robert Sant – Subaru Wrx Sti 2002 (Round 3) 4WD 0-3500cc
39 Paul Mckay/Julie Mckay – Mitsubishi Lancer Evo 3 Rs 1995 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
40 Anthony Rizzo/Brian Rusten – Subaru Wrx Sti 1997 (Series Remainder) 4WD 0-3500cc
41 Greg Gifford/Karen Manahan – Subaru Impreza Sti 2008 (Round 3) 4WD over 3500cc
42 Nicholas Webb/Georgia Hollens – Mitsubishi Evo 6 Tme 1999 (Round 3) 4WD 0-3500cc
43 Mitchell Boulden/Ronald Boulden – Subaru Wrx Sti 2012 (Round 3) 4WD 0-3500cc
44 Matt Shylan/Rhiana Froome – Gripactivated Subaru Sti 2015 (Round 3) 4WD over 3500cc
45 Angus Fraser/Oliver Sellars – Mitsubishi Lancer Evolution 9 2005 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
46 Oscar Middleton/Ross Middleton – Subaru Wrx 2001 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
47 Kieren Denham/Warren Denham – Toyota Gt4 1991 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
48 Sam Elliot/Lewis Bates – Toyota 86 2014 (Round 3) 2WD 0-2000cc
49 Greg Rust/Coral Taylor – Toyota 86 2015 (Round 3) 2WD 0-2000cc
50 Daniel Tierney/Geoff Tierney – Toyota Corolla T18 1980 (Series Entry) 2WD over 2000cc
51 Colin Fletcher/Katie Fletcher – Holden Gemini Rs 1979 (Round 3) 2WD or 4WD gravel tyres
52 George Said/Gavin Bell – Mitsubishi Lancer Evolution Vi 1999 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
53 Andrew Inglis/Stephen Friend – Ford Focus Rs 2016 (Round 3) 4WD over 3500cc
54 Michael Denham/Jessica Denham – Tba Tba 1998 (Series Entry) 2WD or 4WD gravel tyres
55 Rodney Lindner/Tba Tba – Mitsubishi Evo 2006 (Round 3) 4WD 0-3500cc
56 Glynn Elliott/Kaylie Newell – Mitsubishi Evolution Vii 2001 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
57 Bulent (bill) Gulasi/Tba Tba – Mitsubishi EVO 8 (Round 3) 4WD 0-3500cc
58 Paddy Bannon/Brett Turner – Subaru Wrx 2004 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
59 Peter Dunn/Peter Dunn – Subaru Sti Spec C S204 2006 (Round 3) 2WD or 4WD gravel tyres
60 David Catt/Tbn Tbn – Subaru Impreza 2002 (Round 3) 2WD or 4WD gravel tyres
61 Jackson Frew/Tba Tba – Datsun 1600 Wagon 1972 (Round 3) 2WD over 2000cc
62 Shaun Mcwha/Josh Seeds – Holden Gemini 1975 (Round 3) 2WD 0-2000cc
63 Luke Sweeney/Nick Wills – Subaru Wrx 2001 (Series Remainder) 2WD or 4WD gravel tyres
64 Thomas Khouri/Stewart Khouri – Ford Fiesta Xr4 2007 (Round 3) 2WD 0-2000cc
65 Sam Parkinson/Shane Thompson – Ford Fiesta St 2014 (Round 3) 2WD 0-2000cc
66 Patrick O’Keeffe/Tba Tba – Ford Escort 1976 (Series Entry) 2WD 0-2000cc
67 Lisette Middleton/Zac Middleton – Mercedes Cla45 Amg 2016 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
68 Douglas Seaton/Kelley Seaton – Datsun 1600 1969 (Round 3) 2WD over 2000cc
69 Cooper Elven/Tba Tba – Holden Commodore 2WD over 2000cc
70 James Kelly/James Kelly – Suzuki Ignis Sport 2003 (Series Remainder) 2WD 0-2000cc
71 Steve Brumby/Brad Arnold – Alfa Romeo Gtv 1999 (Round 3) 2WD over 2000cc
72 Brain Ford/Adam Ford – Toyota Gt4 Celica 1995 (Series Entry) 2WD over 2000cc
73 Brett Turner/Jonathan Tsiklas – Subaru Wrx 2004 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
74 Kieren Jackson/Caitlin Rowe – Nissan 180Sx 1990 (Round 3) 2WD over 2000cc
75 Jim Turner/Chantelle Kennedy – Nissan Silvia S13 1988 2WD over 2000cc
76 David Simpson/Tba Tba – Nissan Silvia 1988 (Round 3) 2WD over 2000cc
77 Brae Hogan/Ian Economos – Nissan Skyline 1986 (Series Entry) 2WD over 2000cc
78 Geoff Tierney/Daniel Tierney – Toyota Corolla T18 1980 (Series Entry) 2WD over 2000cc
79 Cameron Denham/Warren Denham – Toyota Gt4 1991 (Series Entry) 4WD 0-3500cc
80 Sam Beeby/Peter Lenard – Vw Polo 1.8T 2006 (Round 3) 2WD over 2000cc
81 Jessica Denham/Michael Denham – Honda Crx 1989 (Series Entry) 2WD or 4WD gravel tyres
82 Zac Calder-Love/Zak Davidson – Proton Siatria 2000 (Round 3) 2WD 0-2000cc
83 Stephen Caruana/Bradley Arnold – Holden Commodore 1979 (Series Entry) 2WD over 2000cc
84 Scott Fletcher/Tony Wilcockson – Holden Gemini Rs 1979 (Round 3) 2WD or 4WD gravel tyres
85 Scott Preston/Tba Tba – Tba Tba 1 (Round 3) 2WD 0-2000cc
86 Martin Mcloughlin/Norm Wise – Torana S Lj 1072 (Round 3) 2WD over 2000cc
87 Ken Albery/Tba Tba – Mitsubishi Mirage 2000 (Round 3) 2WD 0-2000cc
88 Mark Dunn/Peter Dunn – Subaru Wrx Sti Spec C 2007 (Round 3) 2WD or 4WD gravel tyres
89 Tim Robson/Max Robson – Suzuki Ignis Sport 2003 (Round 3) 2WD 0-2000cc
90 Hannah Michel/Bradley Arnold – Datsun 1600 1970 (Round 3) 2WD over 2000cc
91 Steven Cap/Daniel Meredith – Toyota Starlet 1997 (Round 3) 2WD 0-2000cc
92 Peter Frew/Jackson Frew – Datsun 1600 Wagon 1972 (Round 3) 2WD over 2000cc
93 Stewart Khouri/Thomas Khouri – Ford Fiesta Xr4 2007 (Round 3) 2WD 0-2000cc